Zobu protezēšana

Protezēšana – tas ir estētiski pievilcīgs risinājums situācijās, kad nepieciešams atjaunot zobu vai zoba defektus. Tā ir sarežģīta procedūra, kuras laikā jāapsver daudzi faktori, kas saistīti ar pareizu materiālu izvēli konkrētam pacientam. Ļoti svarīg, lai kreamiskā zoba ietekme uz veseliem audiem būtu minimāla un neradītu diskomfortu. Krāsa tik izvēlēta atbilstoši dabīgajai zoba emaljai.
Agrāk protezēšanā visbiežāk izmantoja metāla materiālu  – metāla pamatne ar keramikas pārklājumu, kas pietuvināts dabīgā zoba pārklājumam. Šī pieeja visbiežāk tika izmantota tiltu uzstādīšanai, un ar katru dienu tā noveco. Turklāt metāla pamatne var radīt nedabisku zoba izskatu, un dažiem pacientiem tā var izsaukt alerģisku reakciju,  kas nepieļauj šāda veida materiālu izmantošanu.
Tieši tāpēc mūsu klīnika izmanto bezmetāla tehnoloģiju. Mūsdienu medicīnā, tiltu lietošana kļūst arvien retāk, tāpēc keramikas materiālu var izmantota kroņos ne tikai priekšzobiem, nodrošinot vizuālu efektu, bet arī uz košļājamām virsmām, pateicoties pietiekami izturīgiem sakausējumiem. Keramikas tehnoloģijas strauji attīstās, aizstājot metālkeramiku. Keramiskiem kroņiem ir labāka spēja pielāgoties pacienta bioloģiskiem audiem, cirkonija oksīda izmantošanas deļ, kas samazina alerģisku reakciju risku un protēžu nepieņemšanu.

Mūsu klīnikā keramikas kroņi tiek izgatavotie pēc CEREC metodes, kuras izmantošana ļauj Jums izvēlēties, modelēt un uzstādīt jaunu zobu vienā apmeklējumā.

Mūsu ārsti izvērtēs situāciju un izvēlēsies vispiemērotāko variantu, izmantojot  3D datoru tehnoloģijas. Viss process aizņem aptuveni stundu, sākot ar bojātā lauka attēla skenēšanu un beidzot ar jauna zoba uzstādīšanu dabiskā krasā un ideālām funkcionālām īpašībām, kas kalpos Jums ilgus gadus.

Kontakti

(+371) 267-267-04
info@cerec.lv

Sazināties ar mums

Lai saņemtu detalizētāku informāciju un atbildes uz interesējošiem jautājumiem, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot kontaktu formu.