CEREC metodika

Jau 25 gadus visā pasaulē CEREC metodika palīdz tikt pie skaista smaida miljoniem cilvēku. Beidzot tā ir pieejama arī Latvijā. Tagad Jums nav jātērē savs laiks daudzkārtējiem zobārsta apmeklējumiem zobu restaurācijas procesā. Pie mums to var veikt vienas vizītes laikā, kas ilgs nedaudz vairāk par stundu.

Kāds ir ātras un kvalitatīvas restaurācijas noslēpums?

Jums vairs nav jāveic ilglaicīgi priekšdarbi, jāņem žokļu nospiedumi, jāveic injekcijas, zoba atsegšana un pagaidu inlejas. Tas viss tagad tiek darīts ar 3D datormodelēšanas palīdzību.

 Speciāla kamera veic bojātā zoba trīsdimensionālu uzņēmumu un jau pēc brīža dakteris uz datora monitora rūpīgi modelē iztrūkstošo zoba daļu. Darba precizitāti paaugstina daudzkārtējais attēla palielinājums, ar kura palīdzību speciālists var radīt pēc iespējas precīzāku zoba atveidojumu. Pēc tam jaudīgs dators izrēķina precīzus jaunās zoba daļas izmērus un nosūta datus uz speciālo slīpējamo iekārtu, kas Jūsu klātbūtnē izgatavo konstrukciju no trīstoņu keramikas bloka. Jūs varat sekot visam procesam un uzdot dakterim jebkādus interesējošos jautājumus.

Pēc 10-20 minūtēm nepieciešamā daļa no augstvērtīga porcelāna ir gatava un ārsts var ķerties pie pielaikošanas un uzstādīšanas. Materiālam, no kura izgatavo zobu, ir pārejas toņi, kuri atbilst dabiskai zoba struktūrai. Tas ļauj sasniegt vislabāko vizuālo rezultātu. Tas arī viss. Stundas laikā Jūs esat ieguvis jaunu zobu, kas, pateicoties jaunākajām tehnoloģijām, ne ar ko neatšķiras no dabiska zoba. Tagad Jūs varat būt pārliecināti, ka zobiem, kas ir restaurēti ar CEREC tehnoloģijas palīdzību, ir vislabākā savienojamība ar dabiskiem audiem gan no estētiskā, gan funkcionālā viedokļa un tie kalpos ilgus gadus. Ar CEREC tehnoloģijas palīdzību Jums var tikt veikta jebkādas sarežģītības restaurācija ar krāsas un jaunas zoba formas ideālu pieskaņošanu. Keramikas priekšrocība – tā ir neorganisks materiāls, kas neizraisa alerģiskas reakcijas, neuzsūc mitrumu un nemaina krāsu.

Kontakti

(+371) 267-267-04
info@cerec.lv

Sazināties ar mums

Lai saņemtu detalizētāku informāciju un atbildes uz interesējošiem jautājumiem, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot kontaktu formu.