lv
image

Zobu ārstēšana ir viens no tūristu pieprasītākajiem pakalpojumiem Latvijā to  kvalitātes un cenas samērības dēļ.

Riga-Latvia-Wallpaper

Mēs piedāvājam augstas klases stomatoloģiskos pakalpojumus, veicam ārstēšanu, implantāciju un protezēšanu, zobu higiēnu un estētisko uzlabošanu, sastādot katram pacientam individuālu plānu. Augsta kvalifikācija, pieredze un mūsdienu tehnoloģijas nodrošina lielisku rezultātu.

Lai saņemtu stomatoloģiskās ārstēšanas plānu un aptuveno izcenojumu, nav nepieciešams tūdaļ pat pirkt biļeti. Nepieciešamo informāciju var uzzināt, nepametot darba vietu vai neizejot no mājām. Šādā nolūkā jums ir jāsazinās ar mūsu klīnikas darbiniekiem pa e-pasta adresi info@cerec.lv un jānoskaidro, kas ir nepieciešams, lai ārsts jums varētu sastādīt ārstēšanas plānu. Tuvākajā laikā jūs saņemsiet kvalificētu speciālistu atbildi.

Mēs nodrošinām saviem pacientiem pilnu servisu, sākot jau no ielidošanas, līdz pat brīdim, kad būs pienācis laiks doties mājup.  Piedāvājam palīdzību naktsmītnes atrašanā.  Ceļojuma laikā, līdztekus stomatologa apmeklējumam, pacientam ir iespēja baudīt mūsu brīnišķīgās galvaspilsētas, Rīgas, piedāvātās iespējas. Nepieciešamības gadījumā mēs ieteiksim vietas, ko noteikti ir vērts apskatīt mūsu galvaspilsētā.

Pateicoties mūsu stomatoloģijas pakalpojumiem, daudzi ārvalstu viesi ir ieekonomējuši gan savu laiku, gan naudu un saņēmuši augsti kvalificētu ārstēšanu. Ir pienācis arī Jūsu laiks kļūt par apburoša smaida īpašnieku!

Sīkāku informāciju jūs varat saņemt, zvanot uz klīniku pa tālruņa numuru +371 267 267 04, vai nosūtot konsultācijas pieteikumu uz elektronisko pastu info@cerec.lv.

Форма записи на приёмPierakstīšanās forma