lv
image

Zobu protezēšana

IMG_5228Protezēšana - tas ir estētiski pievilcīgs risinājums situāciju gadījumos, kad nepieciešams atjaunot zobu vai zobu defektus (nevienmērīga forma vai atrašanās vietu, ļoti lieli dobumi), viena atjaunošana vai pat vairāki zobi. Tā ir - sarežģīta procedūra, kuras laikā jāapsver daudzi faktori, kas saistīti ar pareizu materiālu izvēli, konkrētam pacientam un tieši ar uzstādītu jaunu zobu. Īpaši svarīgi, lai panāktu kvalitatīvu uzstādīšanu, kura ietekme uz  veseliem audiem un pacienta zobiem iedarbība ir samazināta līdz minimumam, jaunam keramikas zobam ir tuvu krāsa ar sākotnējo emaljas krāsu, un implants nerada pacientam diskomfortu.

Dažādie materiālie ir dažādas iezīmes, kas tiek izmantotas protezēšanā. Agrām visbiežāk izmantojamais materiāls bija metāliskais uzbūvējums, kad uz metāla pamatnes ir uzlikts keramikas pārklājums, kas ir imitēts naturālam zoba segumam. Šī pieeja visbiežāk tika izmantota tiltu uzstādīšanai, un ar katru dienu šī tehnoloģija kļūst vairāk un vairāk novecojis. Turklāt, metāla pamatne var radīt nedabiski jaunu zoba izskatu, un dažiem pacientiem ir alerģija pret izmantoto metālu, kas novērš izmantot šāda veida materiālu.
Tieši tāpēc mūsdienu klīnika pārcēlās uz pilnīgi bezmetāla tehnoloģiju. Mūsdienu medicīnā, tiltu lietošana kļūst arvien retāk, tāpēc keramikas implantu protēzes var tikt izmantotas kroņos ne tikai uz priekšējiem zobiem, nodrošinot vizuālu efektu, bet arī uz košļājamām virsmām, pateicoties pietiekami izturīgiem sakausējumiem. Keramikas protēze priekšplānā aktīvi attīstās, aizstājot metālkeramiku. Keramiskiem kroņiem ir labāka spēja pielāgoties paša pacienta bioloģiskiem audiem, cirkonija oksīda izmantošanas deļ, kas samazina alerģisku reakciju risku un protēžu nepieņemšanu.

 Mūsu klīnikā, keramikas kroņi tiek izgatavotie pēc CEREC metodes, kuru izmantošana ļauj Jums izvēlēties,izmodelēt un uzstādīt jaunu zobu vienā apmeklējumā. 

IMG_4936

Mūsu ārsti izvērtēs situāciju un izvēlēsies vispiemērotāko variantu ar 3D datoru tehnoloģijas izmantošanu un  atrisināšanu problemātiskajās jomās. Viss process aizņem aptuveni stundu, sākot ar bojātā laukuma attēla ieskanēšanu un beidzot ar jauna zoba uzstādīšanu dabiskā krasā un perfekti funkcionālām īpašībām, kas kalpos Jums ļoti ilgu laiku.

Форма записи на приёмPierakstīšanās forma