lv
image

Zobu ārstēšana

Smaidiet, Jūs esat brīnišķīgi!

IMG_4771
Vai arī Jums bērnībā zobārsta vizīte neasociējās ar patīkamām emocijām? Nepatīkamas atmiņas bieži kļūst par cēloni tam, ka mēs atliekam regulāru apskati uz rītdienu, uz janvāri, uz dienu pēc algas, tādējādi tikai pasliktinot situāciju un palaižot garām iespēju atrisināt radušos problēmu savlaicīgi un nesāpīgi. Mūsdienās stomatoloģiskās tehnoloģijas atrodas tādā attīstības līmenī, kas ļauj zobārsta apmeklējumu pielīdzināt kosmetologa vai friziera apmeklējumam. Labs piemērs tam ir mūsdienu bērni, kuri vairs neizjūt bailes, ieejot stomatologa kabinetā. Tādēļ netērējiet savu laiku un nervu šūnas uz nepamatotām bailēm un atzīstieties sev, ka svarīgāk ir sakārot savu veselību un nākamajos ārsta apmeklējumos izdzirdēt frāzi: "Jums viss ir kārtībā! Mūsu iejaukšanās nav nepieciešama."

Veseli zobi - tas ir ne tikai skaists smaids un pārliecība pār sevi, tas ir Jūsu kopējās veselības un labsajūtas stāvokļa rādītājs. Neatrisinātas problēmas mutes dobumā var izraisīt daudzas citas veselības problēmas: gremošanas traucēumi, sirds un asinsvadu saslimšanas, nepatīkams mutes dobuma aromāts, diskomforts.
Ir ļoti svarīgi jau bērnībā saprast, cik liela nozīme ir periodiskai un kvalitatīvai mutes dobuma aprūpei. Ja ar šo padomu mēs jau esam nokavējuši, tad uzsāksim rezerves plāna izpildi.

Ar ko sākt?

IMG_5002
Mutes dobuma higiēna – tas ir pirmais solis ideāla smaida iegūšanai. Šīs procedūras laikā Jums būs iespēja aprunāties ar ārstu, uzzināt par ārstēšanas metodēm un darba principiem, bet ārsts pa to laiku iepazīsies ar Jūsu problēmām, sastādīs darba plānu un piemeklēs konkrētu ārstēšanas metodiku, kas būs piemērota tieši Jums, ņemot vērā Jūsu veselības īpatnības.Lasīt tālāk...

Saprotošs un zinošs ārsts ar mūsdienu tehnoloģiju palīdzību ir spējīgs darīt brīnumus, jums atliek tikai izpildīt visus ārsta sniegtos norādījumus.Visvienkāršākās, bet regulāras aktivitātes ir zobu tīrīšana, mutes skalojamo līdzekļu un zobu diegu izmantošana, košļājamās gumijas lietošana, kas palīdzēs novērst vai apturēt kariesa attīstību - emaljas, dentīna un cieto zoba audu lēnu sairšanas procesu. Neārstēts kariess bieži vien kļūst par pamatu smagāku zobu saslimšanu attīstībai. Lai labāk aizsargātu zobus no kariesa, apspriediet zobu virsmas remineralizēšanas iespēju ar savu ārstu.

IMG_4984Kariess – tas ir lēns emaljas, dentīna un cieto zoba audu sairšanas process. Kariesa rašanās sākuma stadija neprofesionālai acij ir praktiski nemanāma - nenozīmīgi mainās zoba krāsas līmenis, nav nepatīkamu izjūtu. Sākuma stadijā ārstēšana neprasa nopietnu iejaukšanos un aprobežojas tikai ar zoba virsmas piesātināšanu ar kalcija un fluora joniem dažu procedūru laikā. Tādējādi emalja atjaunojas. Ja šajā stadijā process nav apstādināts, noārdās virskārta, izveidojas virspusējs kariess un sairst emalja. Caur irdenu zoba emalju mikroorganismi, kas pārtiek no dentīna, iespraucas dziļāk zobā, un līdz ar to bojājumi ievērojami paātrinās. Lasīt tālāk...

Periodontīts attīstās zobu sakņu apvalkā un visbiežāk ir nekopta kariesa sekas, kad infekcija iziet pa sakņu kanālu caur atveri uz saknes galotnes. Dažreiz pie tāda paša rezultāta noved nekvalitatīvi ārstēts kariess, traumas un citi cēloņi. Lasīt tālāk...

Laicīgi ārstējot kariesu, var izvairīties no vēl vienas nepatīkamas problēmas – pulpīta.Lasīt tālāk...

Kā redziet, daudzas problēmas, kuru cēlonis bieži ir nevērīgums vai bailes no zobārsta apmeklējuma, prasa ilgāku un līdz ar to dārgāku ārstēšanu.

Neatlieciet brīnišķīgas pašsajūtas prieku uz rītdienu - nāciet pie mums!

Форма записи на приёмPierakstīšanās forma