Tehnoloģijas

CEREC tehnoloģija

CEREC aparāta 3D kamera noskenē preparēto zobu tieši pacienta mutē tikai dažu sekunžu laikā. Šī tehnoloģija izslēdz ilgo un nepatīkamo precedūru ar atveidojuma noņemšanu ar karoti un strādā tikai ar augstas precizitātes ciparu atveidojumiem.

Nekādu pagaidu konstrukciju!

CEREC restaurācijas tiek izslīpētas no izturīga keramikas materiāla dažu minūšu laikā. Pēc tam tās uzreiz tiek fiksētas pacienta mutē. Tagad vairs nav nekādu pagaidu ieliktņu un kronīšu.

Rezultāts tikai viena apmeklējuma laikā!

Tā kā CEREC restaurācijas tiek izgatavotas ātri un uzreiz tiek ievietotas pacienta mutē, jums nav jāplāno vairākas vizītes pie ārsta. Turklāt jūs varat būt droši par iegūtā rezultāta noturību.

Ortopantomogramma (panorāmas attēls, OPG) – tas ir augšžokļa un apakšžokļa zobu kaulaudu, Haimora dobuma struktūras, deniņu apakšžokļa locītavas uzbūves attēls, kurš tiek attēlots digitālā formātā datorā. Ārsts var pietuvināt katru zobu un aplūkot to detalizēti, novērtēt žokļu kaulu struktūru (audzējus, lūzumus, cistas u.c.), diagnosticēt Haimora dobuma iekaisumu, deguna starpsienas nobīdi vai lūzumu, tās uzbūves izmaiņas.

Air flow zobu tīrīšanas tehnoloģija ir izstrādāta diezgan sen. Mūsu klīnikā zobu tīrīšanai pēc Air Flow metodes tiek izmantotas tikai vismodernākās augstākās klases ražotāju iekārtas.  Mūsu klīnikas speciālisti, kuri veic šo procedūru, ir izgājuši speciālu apmācību kursu un veic šo profilaktisko procedūru maksimāli efektīvi un komfortabli.

Intraorālā videokamera stomatoloģijas nozarē nav nekāds jaunums. Katrā ziņā, tā nav ierīce, bez kuras nav iespējams strādāt. Tomēr mūsu ilggadējā pieredze liecina, ka, pielietojot šādu līdzekli, ārstēšana ir efektīvāka un rezultāts — acīmredzams. Stomatoloģiskās videokameras prasmīga izmantošana paver ļoti plašas iespējas diagnostikai un ārstēšanai. Šī metode ļauj pacientam saņemt izsmeļošu informāciju par mutes dobuma stāvokli, ieraudzīt uz ekrāna krāsainu, vairākkārtīgi palielinātu jebkura zoba attēlu, novērtēt mutes dobuma faktisko stāvokli pirms un pēc ārstēšanas. Savukārt ārstam rodas šādas papildu iespējas:

  • Konstatēt ar aci nesaskatāmus zobu emaljas, plombēšanas materiāla, vai kronīšu keramikas masas robus.
  • Saskatīt nelielus kariesa dobumus, kas slēpjas zem mazo dzerokļu un lielo dzerokļu dziļajām fisūrām uz kožamās virsmas.
  • Konstatēt gan galvenās, gan papildu sakņu kanālu ieejas.
  • Dokumentēt rezultātus pirms un pēc zobu plombu, ieliktņu, kronīšu un implantu ielikšanas.
  • Konstatēt un vizualizēt kļūdas zobu ārstēšanā visos etapos.
  • Pamanīt zoba sakni uz kaulaudu fona, velkot zobu.
  • Parādīt pacientam zoba estētiskās restaurācijas rezultātus.
  • Iekļaut pacienta fotogrāfiju elektroniskajā kartē.
  • Reģistrēt pacienta sejas formu pirms un pēc sakodiena izmaiņām zobu protezēšanas un ortodontiskās ārstēšanas gadījumā.
  • Saskatīt minimālās (sākumā) smaganu malas iekaisumu radītās izmaiņas parodontīta un gingivīta gadījumā.

Kamerai ir savas gaismas avots, tāpēc, atšķirībā no cilvēka acs, tā ļauj saskatīt visu un vienmēr. Tas ļauj mūsu pacientiem pašiem novērtēt paveiktā darba rezultātus.

Bez šaubām, pacientam stomatoloģiskās procedūras laikā ir noderīgi redzēt gan optisko, gan rentgenogrāfisko attēlu, saņemot ārsta skaidrojumus un apspriežot ar viņu ārsta veikto manipulāciju mērķus, salīdzināt datora atmiņā saglabātos attēlus pirms un pēc ārstēšanas, jo tas viss uzlabo ārsta un pacienta savstarpējo komunikāciju.