lv
image

R.O.C.S

rocs-zobu-pastaIegādājies mūsu klīnikā!

Gudra mutes dobuma higiēna

R.O.C.S zīmola galvenās vērtības ir drošība, efektivitāte un bioloģiskā saderība, jeb mūsdienīga pieeja veseliem zobiem un smaganām.

 

 

1988i550x365Pateicoties  R.O.C.S MINERALIN kompleksam, zobu pasta novērš daudzas mutes veselības un estētikas problēmas, ilglaicīgi nodrošina ideālu zobu tīrību, ievērojami uzlabo smaganu stāvokli, baltina zobus, pateicoties bromelāna īpašībām, novērš kariesa veidošanos, izmanto probiotisko vielu īpašības, lai normalizētu mutes dobuma mikrofloras sastāvu. Ir pieejamas dažādas garšas.

 

 

zobu_pasta__rocs_bernu__8_18g_v___lemon___cola_236794565Zobu pastas R.O.C.S. Teens efektīvi aizsargā pusaudžu zobus pret kariesu, normalizē mutes dobuma mikrofloru un novērš smaganu slimību attīstību. Satur ārkārtīgi efektīvo Amifluor kompleksu. Ir pieejamas dažādas garšas.

 

 

2589f6ef-1bff-47a1-88f5-23838cbb9e9cLieliska alternatīva fluorīdu saturošajām pastām ir Mineralin Kids  komplekss, kura sastāvā ir kalcija glicerofosfāts, kas stiprina emalju un nodoršina aizsardzību pret kariesu, un ksilīts, kas normalizē mutes dobuma mikrofloras veidošanos. Ir pieejamas dažādas garšas.

 

 

 

1918iorMaigu baltināšanu un mirdzoši baltus zobus nodrošina Sensation whitening, Theeth whitening Pro zobu pastas. Tās efektīvi remineralizē emalju un atzsvaidzina elpu.

 

 

 

MM0113835MM0113833MM0091043 R.O.C.S. Zobu sukās ir izmantota inovatīva trīskārši nopulēto galiņu tehnoloģija: sariņi ir ideāli noapaļoti un gludi. Zobu sukas galviņas forma nodrošina ārkārtīgi kvalitatīvu zobu virsmas tīrīšānu.

 

Форма записи на приёмPierakstīšanās forma