lv
image

GC putas

pack_112Iegādājies mūsu klīnikā!

Par Tooth Mousse gēlu GC Tooth Mousse: tas ir garšīgs krēms, kas turklāt ir arī derīgs zobiem. Tooth Mouss krēma sastāvā ietilpst kalcijs un fosfāti, zobu galvenie minerāli. Minerāli ir šķīstošā formā, speciālā pieniņā — iegūtās olbaltumvielas, kas pazīstamas kā Recaldent ТМ (СРР-АСР).

GC Tooth Mousse palīdz aizsargāt zobus, aizvietojot kalciju un fosfātu, kas zaudēti, iedarbojoties uz zobiem ēdienos un dzērienos esošajām skābēm. GC Tooth Mousse sastāvā nav fluorīdu. Ja jūsu stomatologs iesaka jums papildu fluorīdu lietošanu, jūs mierīgi varat lietot Tooth Mousse un produktus, kuru sastāvā ir fluors, vienlaikus.

Gēlus zobiem lieto gadījumos, kad nepieciešama zobu un smaganu saudzīga kopšana. Gēlus izstrādā speciālisti stomatoloģijas sfērā un to sastāvā ir medicīniski komponenti, kas pilda ārstēšanas un noteiktu slimību profilakses funkciju. Bez tam, šādi gēli satur vispārējos komponentus, kam ir labvēlīga ietekme uz mutes dobuma veselību. Gēls GC Tooth Mousse ir medicīnisks preparāts, kas paredzēts zobu emaljas nostiprināšanai. Gēla sastāvā ietilpst patentēts vielu komplekss, kura sastāvā ir kazeīns fosfopeptīds – amorfais kalcija fosfāts.

Gēla ražotājs ir pazīstamā Japāņu kompānija GC, kas specializējas modernu medicīnas preparātu ražošanā. Gēla Tooth Mousse formulu izstrādājuši vadošie Austrijas stomatologi.

GC Tooth Mousse gēla iedarbība uz zobiem. To uzklājot, zobu emaljas atjaunošanai paredzētais gēls reaģē ar cilvēka siekalām, pateicoties tam veidojas speciāla bioloģiska plēvīte, kas pārklāj zobu virsmu. Pie tam šī bioloģiskā plēvīte sniedz zobu stāvoklim divkāršu efektu. No vienas puses, tā normalizē skābuma līdzsvaru mutē un droši aizsargā zobu virsmu no skābju iedarbības, tādējādi nepieļaujot tādu slimību kā kariess rašanos. No otras puses, pateicoties īpašiem komponentiem, no kuriem sastāv gēls, bioloģiskā plēvīte kvalitatīvi baro un piesātina zobu emalju ar elementiem, kas nosaka tās izturību, tādiem kā fluors un kalcijs. Tādējādi notiek zobu emaljas kompleksa atjaunošanās, tiek nodrošināta tās kvalitatīva kopšana. Emalja mineralizējas un remineralizējas. Zobu fluorizēšana nepieciešama gadījumos, kad cilvēks tiek pakļauts zobu emaljas saslimšanām, vispirmām kārtām, tādām kā kariess. Ārsti stomatologi diezgan bieži paraksta šo preparātu dažādu vielmaiņas traucējumu gadījumos, kad kalcija un fluora trūkuma dēļ pasliktinās cilvēka zobu stāvoklis. Tādos gadījumos zobi var slimīgi reaģēt uz ļoti karstiem vai — tieši otrādi — aukstiem ēdieniem vai dzērieniem. Zobu emalja izdilst, palielinās to jutība, kā arī tādu slimību kā kariess rašanās iespējamība.

Zobu emaljas atjaunošanas gēlam GC Tooth Mousse mēdz būt vairākas garšas:

• vaniļa;

• augļu asorti;

• melone;

• piparmētras;

• zemenes.

Форма записи на приёмPierakstīšanās forma