lv
image

CURAPROX

curaprox_serducho_mniejszeIegādājies pie mums, klīnikā!

Mūsu speciālistiem ir svarīgi, lai pacienti arī savā ikdienā izmantotu kvalitatīvus mutes dobuma kopšanas līdzekļus, tādēļ piedāvajam iespēju iegādāties profesionālus un kvalitatīvus ikdienas mutes kopšanas līdzekļus no Curaprox!

IZVĒLIES CURAPROX!
Vislabāk zobi tiek notīrīti ar zobu birsti, kurai ir daudz sariņu. Vienai Curaprox zobu birstei vidēji ir 5460 sariņi, kas ir aptuveni 10 reizes vairāk nekā parastajām zobu birstēm. Tādēļ tā efektīvi cīnās pret zobu aplikumu, taču tajā pašā laikā ir saudzējoša pret smaganām un netraumē zoba virsmu.

ORTODONTISKĀ ZOBU BIRSTE
Brekešu sistēmu ārējās daļas tīrīšanai ieteicama Orto zobu birste, kam ir speciāls padziļinājums. Arī šīs birstītes sariņu izvietojums ir pietiekami blīvs, lai iegūtu iespējami labāko rezultātu.

Curaprox ir labākā zobu aizsardzības izvēle arī ortodontiskās ārstēšanas periodā. Viena kūlīša zobu birste ir ideāli piemērota tiem, kuri ir izlēmuši veikt korekcijas ar brekešu palīdzību. Tās sariņi viegli iekļūst problēmzonās ap breketēm.

VESELĪGA DZĪVESVEIDA PIEKRITĒJIEM – ENZYCAL ZOBU PASTA
Bio pasta Enzycal ir lieliska izvēle tiem, kuri vēlas ieturēt veselīgu dzīvesveidu, jo tā nesatur cukuru, aromātiskās piedevas un mākslīgos garšas pastiprinātājus. Pateicoties fermentiem un zemas abrazivitātes minerālu daļiņām, tā maigi un saudzīgi notīra zobu aplikumu un ir piemērota gan pieaugušajiem, gan bērniem no 6 gadu vecuma. Lietojot Enzycal zobu pastu netiek traumēta zobu emalja, tādēļ šo līdzekli var lietot arī tie, kuriem zobu emalja ir īpaši jūtīga. Tā kā šī zobu pasta nesatur cukuru, tā ir ideāli piemērota pacientiem, kas cieš no cukura diabēta. Ir lieliska alternatīva tiem, kuriem ieteicams lietot tikai dabīgus preperātus, piemēram, grūtniecēm un barojošām mātēm.

Mēs augstu vērtējam Curaprox produkcijas lielisko kvalitāti un iesakām to arī saviem pacientiem!

Форма записи на приёмPierakstīšanās forma